środa, 8 kwietnia 2020

Drukuj, koloruj i animuj - czyli interaktywne kolorowanki

Drodzy Rodzice,
czy słyszeliście już od swych pociech, że kolorowanki są nudne? Myślę, że niejednokrotnie. Dziś przychodzę Wam z pomocą i zachęcam do poznania interaktywnych kolorowanek. Jestem przekonana, że dzięki nim Wasze dzieci spędza wiele miłych chwil z kredą w ręce. Proponuję Wam zabawę z aplikacją Quiver Vision, która sprawi, że dzieci chętniej będą sięgać po takie nowinki. Wybraną przez dziecko kolorowankę wystarczy wydrukować, pokolorować, a następnie za pomocą aplikacji ożywić rysunek. Kolorowanki są darmowe, dlatego warto je wypróbować.

Instrukcja Quiver Vision

1. Wejdź na stronę http://www.quivervision.com/ .W prawym górnym rogu kliknij w zakładkę "Coloring Packs" - to w niej znajdziesz darmowe kolorowanki, które zostały oznaczone zielonym paskiem z napisem "free". 2. Wybierz kolorowankę, którą chcesz i zacznij kolorować. By uzyskać lepszą kolorystykę ożywionego obrazka wybieraj intensywne barwy kredek, pisaków czy markerów.3. Gdy już Twój obrazek będzie pięknie pokolorowany przyszedł czas na zabawę. Poproś rodziców o pobranie na telefon lub tablet aplikacji Quiver Vision. 


4. Otwórz aplikację, zeskanuj swoja kolorowankę w taki sposób, aż na ekranie ukaże się  podświetlona na niebiesko. Następnie chwilę poczekaj, a potem.... PODZIWIAJ SWOJE ARCYDZIEŁO.

MIŁEJ ZABAWY!!!